Skip to main content

A

Logo sade ve anlamlı şekilde tasarlanmıştır. Logoda cinsiyetsiz voleybolcu kullanılmış olup, arka planda file, ortada bir renk cümbüşü vardır.  Bu renklerin kullanılmasının sebebi; enerjiyi hissetmek, rekabeti hissetmektir. Dinamik bir logo tasarlanmış olup; renk cümbüşü ile doğa, güneş, yeşillik alanı gibi çağrışımlar sağlanmıştır.

B

Ay ve yıldız kullanılarak ülkemizin ev sahibi olduğu vurgulanmıştır.  Cinsiyetsiz voleybolcu seçimi yapılmış olup logodaki yıldızlar şampiyonluğa dikkat çekmek için eklenmiştir.

C

Ev sahibi yapılacak olan Karabük ilimizin  “K”harfi piktograma dönüştürülmüştür. Voleybol (kol) seti sembolü oluşturarak rekabet ve spor haline dikkat çekilmiştir. Arka planda renkli kareler olması Karabük ilimizin ev sahibi olmasını temsil etmektedir.

D

“K” harfi ile cinsiyetsiz voleybol oyuncusu amblemi oluşturulmuş olup. Arka planda hızlı çizgilerin olması voleybol topunun ivmesini ve hızını temsil etmektedir. Renk seçiminin sebebi A1’de olduğıu gibi enerji ve rekabet hissini aşılamaktır.

Logo Seç!

Yükleniyor ... Yükleniyor ...